środa, 13 marca 2013

Moje Jaja Wielkanocne


Dziś pokazuję Jaja - duuużo fotek.


Kartki wielkanocne powstały w dużej mierze z papierów Studio75 - Vintage Memories, Sweet Home, Summer&Latte są pomieszane od kwiatków po jajeczną bazę :) Dodatkowo wszystkie listki duże i małe wykonane są z KAPUŚNIACZKA - Galeria Papieru (uwielbiam kolor zielony ukryty pod okładką tego zestawu jest taki soczysty:)) Jedno Jajo to niebieskie wykonane jest na wiosennej kolekcji papierów Galerii RAE. Ponieważ nie dysponuję wykrojnikami (na razie :)), posiadam jedynie dziurkacz listek zatem wszystkie kształty jak jajko większe i mniejsze oraz dodatki takie jak trawa, duże liście czy palemki-bazie wycięłam ręcznie, kwiaty również robione ręcznie. Wiem, że nie są doskonałe, ale całość jest raczej miła dla oka - przynajmniej na żywo :)


Mój zestaw jaj wędruje na wyzwanie Decokreacji
oraz Ko, ko jajko spoko!


5 komentarzy:

 1. Jaja śliczne, śliczne :) Ale notka przy Twoim zdjęciu jest po prostu kwintesencją prawdy nad prawdami !!!! Dziękuę za udział w wyzwaniu Dea Art :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim skromnym zdanie jaja wyszły genialnie! I te kwiatuszki - wyglądają jak z wykrojnika! Podobnie jak Ty też nie posiadam maszynki i większość dekoracji tworzę ręcznie - myślę, że to sprawia największą frajdę w tworzeniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne jajka:)
  Dziękuję za udział w zabawie DeaArt:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta obwódka jajka niezwykle mi się podoba! Dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu i pozdrawiamy całą ekipą DecoKreacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super jajeczka, zwłaszcza bazie a kolorystyka dopasowała się do pogody świątecznej, dziękuję za dołączenie do wyzwania w DeaArt

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje, że zaglądacie i za każde pozostawione słowo...