Projekty

Kuchnia:
Projekt kuchni w domu jednorodzinnym. No cóż to moja kuchnia :) projektowałam ją długo i taki jest efekt końcowy. Zmieniałam wszystko od układu mebli, z wyspą, pół-wyspą po tapety na ścianach. Kuchnia nie jest duża, ale wyspa się zmieściła i mimo że między wyspą a szufladami jest niedużo miejsca ok 90cm to jest wystarczająco miejsca dla wszystkich użytkowników kuchni.






Małe pomieszczenie biurowe:
Tak w między czasie zdarzyło mi się projektować małą powierzchnię biurową.




Mała sypialnia w bloku






Takie moje wariacje na temat meblowania. Na początek poszła sypialnia mojej mamy, ktora z efektu jest zadowolona. Ponieważ ciążko jej robić jakieś remonty, malowania więc robiłam to sama. Jest to maleńka sypialnia w bloku, wydzielona z dużego pokoju. Postaram się dorzucić zdjęcie po wykonaniu sypialni w realu - wyszło całkiem przytulnie poza faktem iż właścicielka ma tysiące drobiazgów i lubi mieć je pod ręką :) W sypialni została "stara" wersalka (która stanowi łóżko), dołożony został zagłówek z wysuwanymi bokami MALM z IKEA oraz regał EXPEDIT 8-półkowy i mały 4-półkowy (który przecięty została na pół ale po tzw.głębokości :)) Szkoda że nie widzieliście mojego zaskoczenia po przecięciu mebla - z czego to jest wykonane !!! TEKTURA - nie spodziewałam się niczego specjalnego, ale tektura mnie zaskoczyła :)
Mimo wszystko regały spełniły swoje zadanie - miały wejść pod parapet, bo to taka nie wykorzystana przestrzeń. Powstały półki na około 17cm głębokości i na książki jak znalazł :)
Najbardziej zbliżona jest wizualizacja pierwsza - zastosowałyśmy jasne meble choć lubujemy się w ciemnych, ale przestrzeń mała więc żeby nie przytłoczyć zostały wybrane jasne. Na ścianach uwielbiane przeze mnie farby Tikurilla - rewelacyjnie oddają kolory z próbnika. Będzie to widać na pokoju mojej starszej córki, ale o tym kiedy indziej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje, że zaglądacie i za każde pozostawione słowo...