wtorek, 22 października 2013

Jesienna kartka...

Piękna pogoda dziś była i troszkę czasu na dworze można było spędzić :) Od razu lepiej jak się człowiek w promyczkach słonka powygrzewa. Malutko czasu było, bo dzieciaczki większość wolnej chwili pochłaniają. Karteczka w jesiennych kolorkach ciepłych pomarańczy. Listki tu i tam, sznureczek parciany, nutki, półperełki, tiul... Tiul lekko barwiony tuszami, listki i róże wytuszowane.Miłej nocki...

czwartek, 17 października 2013

Kolejna nietypowa kartka ślubna

Niby kartka ślubna, niby prosta sprawa - ale jak zwykle ma być niezwykła :-) Jakoś jesienne kolorki zagościły na tej karteczce, ale mnie osobiście bardzo się podoba efekt końcowy. Ponieważ całość jest w kolorach ciepłych pomarańczy dodatkowo jest "gruba" i wymaga pudełka, zatem nieco rozjaśniłam całość właśnie owym pudełkiem :) Mam nadzieje, że całość się spodoba i razem będzie stanowić ładną pamiątkę.
Zdjęć dużo, ale chyba warto zerknąć :) Miłego wieczorku...

Dzięki za odwiedziny :)

czwartek, 10 października 2013

Chrzciny i słodziutki exploding box.

Maleńka Martusia wkrótce będzie miała Chrzest z tej okazji dostałam do wykonania pudełeczko. Powtórzyłam delfinka, bo to dla mnie słodkie i wdzięczne stworzonko, ale sam box jest nieco inny od pierwszego, który również był na chrzciny małej dziewczynki. Tym razem od spodu na wieczku znajduje się literka będąca pierwszą literą imienia Maleńkiej Martusi :) Papiery to głownie GP Lekcja Miłości, Jutrzenka, oraz UHKi. Kilka tekturek, dodatki i oto on:


Pozdrawiam!!!

wtorek, 1 października 2013

Kartki na Chrzest w dwóch odsłonach...

Chyba pierwszy raz użyłam wykrojniczka bigshotowego - zawijaska. Ale w sumie efekt jest ciekawy a przecież o to chodzi. Warto czasem troszkę pokombinować - świetnie spasowuje się z owalem/elipsą tworząc fajną kompozycję. Dwie wersje ale jakoś samo tak wyszło - zrobiłam ciemne tło i nie miałam pomysłu na zgranie go z bucikami i powstały dwie wersje :) Ale obie przyjemne - tak mi się wydaje :)