piątek, 29 marca 2013

Słodki notes, notesik...

Ponieważ paleta kolorystyczna w Diabelskim Młynie była bardzo kusząca, więc się skusiłam :)
Pierwszy notesik jaki wykonałam, ale całkiem sympatyczny i wygodny :)


Papiery to Galeria RAE i UHK Gallery, dodatki stanowią koronka i wstążka (na spódniczce) oraz pół perełki, tuszowanie, wstążka w groszki Anita's. Notesik wędruje na wyzwanie kolorystyczne Diabelskiego Młynu
czwartek, 21 marca 2013

JEANS JEANS...

I jeszcze jedna kartka mocno JEANSOWA. Praca wykonana z papieru "100%" Piątek Trzynastego i podarte getry mojej kochanej córeczki w roli kwiatów :) Ćwieki z Dolina Tęczy, guziki z dawien dawna kupione :)

Pracę zgłaszam na wyzwanie:
Pomorskie Craftuje: Budzimy wiosnę kolorami Granatowy
Wyzwanie Projekt Wagi Ciężkiej materiałowo + guzik 
Kartka z trunkiem...


Kartka powstała zainspirowana wyzwaniem w 123scrapujTy i z założeniami wyzwania PWC. A że Szwagier imieniny ma to karteczka właściciela też zaraz znajdzie :) Kartka na papierach UHK "My dear Watson" i Studio75 "Vintage Memories" oraz "Sweet Home" wymieszane kolekcje. Dodatkowo pocięłam starą lnianą bluzeczkę mojej córci i przewiązałam nią guzik, butelkę oraz skręciłam takie niby listki. Pod spodem w dwóch miejscach ukrywa się serwetka taka jednorazowa, gaza opatrunkowa i taśma washi. Wszystko ręcznie robione, bo wykrojników i machiny brak :) Buteleczki postarzone tuszami złotym i srebrnym. Przeszycie ręczne w lewym rogu :)


Kartkę zgłaszam na wyzwanie:
123scrapujTy Wyzwanie #10 Trunek na Frasunek
Projekt Wagi Ciężkiej Wyzwanie materiałowe Frezji


wtorek, 19 marca 2013

Przepisy po raz pierwszy..

Pierwszy raz robiłam Przepiśnik, ale zadanie było utrudnione gdyż jest on duży w formacie A4 a dodatkowo w części zapisany. Jako, że nie miałam praktyki w takich rozmiarach i tym stylu zatem wyszedł dość fajny w swej prostocie. I chyba wreszcie zrobię taki dla siebie gdyż ten należy do sąsiadki :)
Kolorki delikatne z kolekcji Studia75 - Sweet Home.
piątek, 15 marca 2013

środa, 13 marca 2013

Moje Jaja Wielkanocne


Dziś pokazuję Jaja - duuużo fotek.


Kartki wielkanocne powstały w dużej mierze z papierów Studio75 - Vintage Memories, Sweet Home, Summer&Latte są pomieszane od kwiatków po jajeczną bazę :) Dodatkowo wszystkie listki duże i małe wykonane są z KAPUŚNIACZKA - Galeria Papieru (uwielbiam kolor zielony ukryty pod okładką tego zestawu jest taki soczysty:)) Jedno Jajo to niebieskie wykonane jest na wiosennej kolekcji papierów Galerii RAE. Ponieważ nie dysponuję wykrojnikami (na razie :)), posiadam jedynie dziurkacz listek zatem wszystkie kształty jak jajko większe i mniejsze oraz dodatki takie jak trawa, duże liście czy palemki-bazie wycięłam ręcznie, kwiaty również robione ręcznie. Wiem, że nie są doskonałe, ale całość jest raczej miła dla oka - przynajmniej na żywo :)


Mój zestaw jaj wędruje na wyzwanie Decokreacji
oraz Ko, ko jajko spoko!